Програвач вінілу Audio-Technica AT-LP120X-USB
Відео 19Фото 9 |
Audio-Technica AT-LP120X-USB |
|
Відтворення на 78 об. Реверс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica AT-LP120X-USB
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Audio-Technica AT-LP120XUSBBK Gramofon Czarny 78 obr/min | 1 218 zł |
AUDIO TECHNICA Gramofon AUDIO TECHNICA AT-LP120X Srebrny | 1 259 zł |
Audio-Technica AT-LP120XUSBSV - Gramofon | 1 284 zł |
Audio-Technica AT-LP120X-USB Czarny | 1 218 zł |
Audio-Technica AT-LP120X Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Czarny | 1 218 zł |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Audio-Technica AT-LP120X-USB:
- Стробоскопічний індикатор швидкості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →