Gramofon Audio-Technica AT-LP120X-USB
Wideo 19Zdjęcia 9 |
Audio-Technica AT-LP120X-USB |
|
Odtwarzanie przy 78 obj. Odwrócić.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT-LP120X-USB
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica AT-LP120XUSBBK Gramofon Czarny 78 obr/min | 1 218 zł |
AUDIO TECHNICA Gramofon AUDIO TECHNICA AT-LP120X Srebrny | 1 259 zł |
Audio-Technica AT-LP120XUSBSV - Gramofon | 1 284 zł |
Audio-Technica AT-LP120X Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Czarny | 1 218 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LP120X Czarny | 1 218 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości gramofonu Audio-Technica AT-LP120X-USB:
- Stroboskopowy wskaźnik prędkości
PolecamyPorównaj w tabeli →