Gramofon TechniSat TechniPlayer LP 200
Zdjęcia 6 |
TechniSat TechniPlayer LP 200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TechniSat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TechniSat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TechniSat TechniPlayer LP 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TechniSat TECHNIPLAYER LP 200 w pełni automatyczny gramofon z wyjściem USB | 850 zł |
Gramofon TECHNISAT TechniPlayer LP 200 Czarny | 1 231 zł |
TechniSat TECHNIPLAYER LP 200 Vintage Edition - W pełni automatyczny gramo | 1 120 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →