Gramofon Lenco L-3810 (L-3810WH)
Zdjęcia 12 |
Lenco L-3810 |
|
Wbudowany przedwzmacniacz stereo. Możliwość konwersji muzyki do plików cyfrowych za pomocą USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco L-3810
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco L-3810 gramofon z napędem bezpośrednim gramofon DJ 33/45 obr/min Pit | 1 148 zł |
Gramofon LENCO L-3810WH Biały | 1 239 zł |
Gramofon LENCO L-3810WH Biały | 1 199 zł |
Lenco L-3810WH Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Biały | 1 239 zł |
Lenco L-3810WH - gramofon z napędem bezpośrednim i przedwzmacniaczem | 1 199 zł |
Lenco L-3810WH Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Biały | 1 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →