Gramofon Audio-Technica AT-LP60X-BT
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Audio-Technica AT-LP60X-BT |
|
Gramofon z funkcją bluetooth. Obsługa AptX.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT-LP60X-BT
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica AT-LP60XBTBK Gramofon Czarny | 815 zł |
Audio-Technica AT-LP60XBT (biały) | 858 zł |
Audio-Technica AT-LP60XBT Czarny | 815 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LP60XBT Czarny | 815 zł |
Gramofon AUDIO-TECHNICA AT-LP60XBT Czarny | 815 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →