Gramofon Audio-Technica AT-LP140XP
Wideo 13Zdjęcia 4 |
Audio-Technica AT-LP140XP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT-LP140XP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica AT-LP140XP - Gramofon | 1 947 zł |
Audio Technica AT-LP140XP Direct Drive gramofon DJ srebrny AT-LP140XPSVU | 2 103 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT-LP140XP Silver Gramofon DJ Silver AT-LP14 | 2 159 zł |
Audio-Technica AT-LP140XP SV - srebrny gramofon +9 sklepów - przyjdź przet | 1 949 zł |
Audio-Technica AT-LP140XP BK czarny gramofon +9 sklepów - przyjdź przetest | 2 099 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →