Gramofon Lenco LBT-335BA
Zdjęcia 22 |
Lenco LBT-335BA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LBT-335BA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco LBT-335BA gramofon z Bluetooth obudowa z prawdziwego bambusa i przet | 1 847 zł |
Lenco LBT-335BA HF-HC-LEO-130 | 1 699 zł |
Gramofon LENCO LBT-335 Bambus | 1 699 zł |
Gramofon LENCO LBT-335 Bambus LBT-335BA | 1 699 zł |
Lenco LBT-335 Bluetooth Gramofon bambusowy LBT-335BA | 2 218 zł |
Lenco LBT-335BA Manualny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Bluetooth Bambu | 1 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →