Gramofon Lenco LS-300 (A003105)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Lenco LS-300 |
|
Zawiera 2 głośniki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-300
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gramofon LENCO LS-300 Czarny | 819 zł |
Lenco LS-300BK Automatyczny Napęd bezpośredni Przedwzmacniacz Bluetooth Cz | 819 zł |
Gramofon LENCO LS-300 Czarny LS-300BK CZARNY | 819 zł |
Gramofon Lenco LS-300BK | 809 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →