Програвач вінілу Lenco LS-101BK
Фото 10 |
Lenco LS-101BK |
|
У комплекті 2 зовнішні динаміки потужністю 10 Вт і опором 4 Ом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenco LS-101BK
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenco Gramofon LS-101 - gramofon Bluetooth - zewnętrzny głośnik 2 x 10 W R | 655 zł |
Lenco LS-101 - audio system - Gramofon | 696 zł |
Gramofon Lenco Lenco LS-101BK Gramofon z głośnikami z funkcją Bluetooth | 700 zł |
Lenco Lenco LS-101BK Czarny Black LLS101BK | 760 zł |
Lenco LS-101BK Turntable z oddzielnymi głośnikami czarny A004814 | 775 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →