Gramofon Lenco LS-101BK
Zdjęcia 10 |
Lenco LS-101BK |
|
W zestawie znajdują się 2 zewnętrzne głośniki o mocy 10 W i impedancji 4 ohm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-101BK
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco Gramofon LS-101 - gramofon Bluetooth - zewnętrzny głośnik 2 x 10 W R | 655 zł |
Gramofon Lenco Lenco LS-101BK Gramofon z głośnikami z funkcją Bluetooth | 700 zł |
Lenco Lenco LS-101BK Czarny Black LLS101BK | 760 zł |
Lenco LS-101BK Turntable z oddzielnymi głośnikami czarny A004814 | 773 zł |
Lenco Ls-101Bk Gramofon Z Głośnikami Z Funkcją Bluetooth | 696 zł |
Lenco LS-101BK Manualny Napęd paskowy Bluetooth Czarny | 739 zł |
Lenco Ls-101Bk Gramofon Z Głośnikami Z Funkcją Bluetooth | 700 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →