Gramofon Lenco LS-500
Wideo 1Zdjęcia 14 |
Lenco LS-500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-500
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco LS-500 Hi-Fi gramofon z Bluetooth - z zewnętrznymi głośnikami 2 x 30 | 1 635 zł |
Lenco LS-500BK - gramofon HiFi z zestawem głośników | 1 450 zł |
Gramofon LENCO LS-500OK Brązowy | 1 299 zł |
Gramofon Lenco Lenco LS-500BK - gramofon HiFi z zestawem głośników | 1 267 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →