Gramofon Lenco LS-50
Wideo 2Zdjęcia 12 |
Lenco LS-50 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco LS-50
Wszystkie ceny 44 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenco LS-50 - gramofon z głośnikiem - talerz platformowy LED - USB - napęd | 619 zł |
LENCO Gramofon LENCO LS-50WD Jasne drewno | 499 zł |
Lenco LS-50 - turntable - Gramofon | 459 zł |
Gramofon LENCO LS-50WD Wooden Drewniany | 499 zł |
Gramofon LENCO LS-50WD Wooden Drewniany | 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →