Gramofon Lenco L-30
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Lenco L-30 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco L-30
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Giradischi Lenco Wood L-30 Preamplificatore Stereo Integrato L-30WD | 499 zł |
Lenco L-30 - Gramofon | 560 zł |
Gramofon LENCO L-30BK | 536 zł |
Gramofon LENCO L-30BK Czarny | 537 zł |
Gramofon Hi-Fi Lenco L-30 USB AUX DREWNO IGŁA | 261 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →