Gramofon Lenco TT-10 (TT-10BN)
Zdjęcia 12 |
Lenco TT-10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenco TT-10
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Giradischi Lenco Tt-10 Wood Con Amplificatore Integrato 10W X 2 TrazA Cing | 365 zł |
Lenco TT-10BN - Turntable with Built-in Speakers - Gramofon Br?zowy | 291 zł |
Gramofon walizkowy retro LENCO TT10 | 330 zł |
Gramofon LENCO TT10BN Brązowy | 295 zł |
Lenco TT-10BN Manualny Napęd paskowy Brązowy | 295 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →