Gramofon JBL Spinner BT (JBLSPINNERBTGLDEU)
Wideo 11Zdjęcia 16 |
JBL Spinner BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Spinner BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL Spinner BT Gramofon Bluetooth z AptX-HD Odłączana Głowica Aluminiowy T | 1 615 zł |
JBL Gramofon JBL Spinner BT Czarno-zloty Czarno-złoty | 1 899 zł |
Gramofon JBL Spinner BT wyposażony w Bluetooth z AptX-HD Czarno-złoty | 1 899 zł |
JBL Gramofon JBL Spinner BT Czarno-pomarańczowy | 1 899 zł |
Gramofon JBL Spinner BT wyposażony w Bluetooth z AptX-HD Czarno-pomarańczo | 1 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →