Програвач вінілу Denon DP-300F
Відео 15Фото 13 |
Denon DP-300F |
|
Повністю автоматичний програвач вінілу: старт при натисканні на кнопку, і стоп при кінці пластинки
Сферична форма голки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denon DP-300F
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Denon DP-300F Gramofon Czarny 60 dB DP300FBKE2 | 1 245 zł |
DENON Gramofon DENON DP-300F Premium silver | 1 299 zł |
DENON DP-300F czarny | 1 240 zł |
Gramofon DENON DP-300F Srebrny | 1 299 zł |
Gramofon DENON DP-300F Srebrny | 1 299 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →