Gramofon Pro-Ject T1
Wideo 15Zdjęcia 11 |
Pro-Ject T1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject T1
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject T1 audiohiler gramofon dla początkujących nowej generacji biały P | 1 633 zł |
Pro-Ject T1 - walnut | 2 366 zł |
Pro-Ject T1 - black piano +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online | 1 090 zł |
Pro-ject T1 (OM5e) Kolor: Czarny | 1 490 zł |
Pro-Ject T1 | Gramofon Analogowy | Autoryzowany DEALER Szczecin | 1 790 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →