Gramofon Rega Planar 2
Rega Planar 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rega 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rega.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rega Planar 2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rega Planar 2 (P2) z wkładką (Rega Carbon) Czarny połysk | 2 599 zł |
Rega Planar 2 Kolor: Czerwony Połysk | 2 999 zł |
Rega Planar 2 | Gramofon | Autoryzowany DEALER Szczecin | 3 199 zł |
Rega Planar 2 Kolor: Czarny Połysk | 2 999 zł |
Rega Planar 2 Kolor: Orzech | 3 199 zł |
Rega Planar 2 Kolor: Biały Połysk | 2 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →