Gramofon Pro-Ject Juke Box E
Wideo 9Zdjęcia 14 |
Pro-Ject Juke Box E |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Kup Pro-Ject Juke Box E
Wszystkie ceny 15 →Pro-Ject Juke Box E1 system gramofonu "All-in-One Plug & Play" z BT wejści | 2 697 zł |
Pro-Ject Juke Box E1 - Red - Gramofon Czerwony | 2 632 zł |
Pro-Ject Juke Box E - czerwony | 2 003 zł |
Gramofon Pro-Ject Audio Systems JukeBox E czerwony | 1 966 zł |
Pro-Ject Juke Box E Turntable All-In-One Amplifier Turntable czerwony PROJ | 2 132 zł |
Austriacka firma Pro-Ject zajmuje niewielką, ale stabilną niszę na rynku sprzętu audio, zachwycając swoich fanów audiofilskimi produktami Hi-Fi. Winylowy gramofon Juke Box E tchnie drugie życie w Twoje płyty, nadając im nowy dźwięk.
Wszystko w jednym
Urządzenie wykonane jest w surowym designie i jest dostępne w kolorze czarnym, czerwonym lub białym. Posiada lakierowany stół MDF, aluminiowy dysk oraz przezroczystą osłonę ochronną. Jak na swój rozmiar (415x320x118 mm) waży sporo - 5 kg, ale powód jest dość obiektywny.
Wbudowany wzmacniacz
Juke Box ma wbudowany 50-watowy wzmacniacz. Czyli wystarczy podłączyć do niego głośnik pasywny i voila. W razie potrzeby urządzenie może być używane jako zwykły odtwarzacz, z dowolnym zewnętrznym odbiornikiem, posiada również przedwzmacniacz gramofonowy.
Pilot
Strojenie ręczne odbywa się za pomocą tylko jednego enkodera obrotowego. Po prawej stronie biurka znajduje się miniwyświetlacz ułatwiający poruszanie się po opcjach. Możesz także zdalnie sterować ustawieniami - za pomocą pilota - regulować częstotliwości, głośność, aktywować kompensację głośności, a nawet włączyć Bluetooth, choć przestarzały, 2.1.
Dźwięk Hi-Fi
Pod względem dźwięku Juke Box E wytrzymuje niemal każdą krytykę. To jest Hi-Fi, aczkolwiek podstawowy, ale wciąż Hi-Fi. Ponadto z możliwością uaktualnienia. W razie potrzeby kompletna wkładka Ortofon OM 5E jest jedną z najlepszych wśród niedrogich, można ją zastąpić czymś ciekawszym. Cóż, oczywiście dużo w dźwięku zależy od doboru głośników.
Wśród niedociągnięć, poza przestarzałym Bluetoothem, ci, którzy lubią digitalizować stare rekordy, zwrócą uwagę na brak takiej możliwości. Na gramofonie nie będzie można słuchać płyt nagranych z prędkością 78 obr./min.
Poza tym Pro-Ject Juke Box E to świetny system hi-fi typu „wszystko w jednym” za 460 USD. Nie tanie, ale nie zły.