Програвач вінілу Pro-Ject Juke Box E
Відео 9Фото 14 |
Pro-Ject Juke Box E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Купити Pro-Ject Juke Box E
Усі ціни 11 →Gramofon Pro-Ject Audio Systems JukeBox E czerwony | 2 006 zł |
Pro-Ject Juke Box E Turntable All-In-One Amplifier Turntable czerwony PROJ | 2 124 zł |
Pro-Ject Pro-Ject Juke Box E1 OM5e High Gloss Black Black JUKE-BOX-E1-OM5E | 3 059 zł |
Pro-Ject Juke Box E - czerwony | 2 003 zł |
PRO-JECT AUDIO SYSTEMS Gramofon JUKEBOX E1 (OM5e), Kolor: Biały | 2 333 zł |
Австрійська компанія Project займає невелику, але стабільну нішу на ринку аудиоборудования, радуючи своїх шанувальників аудиофильскими Hi-Fi продуктами. Вініловий програвач Juke Box E вдихне у ваші платівки другу життя, подарувавши їм нового звучання.
Все в одному
Апарат виконаний у строгому дизайні, і пропонується в чорному, червоному або білому кольорі. Має лакований стіл з МДФ, алюмінієвий диск і прозору захисну кришку. Для своїх розмірів (415x320x118 мм) важить чимало — 5 кг, але причина тому цілком об'єктивна.
Вбудований підсилювач
Juke Box має вбудований 50-ватний підсилювач. Тобто, до нього досить підключити пасивну АС і вуаля. При бажанні, апарат можна використовувати і як звичайний програвач, з будь-яким зовнішнім ресивером, фонокоректор в ньому теж є.
Дистанційне управління
Ручна налаштування виконується лише одним поворотним регулятором. Праворуч на столі є мінідисплей, що допомагає орієнтуватися в опціях. Керувати налаштуваннями можна і дистанційно — за допомогою пульта — відрегулювати частоти, гучність, активувати тонокомпенсацию, і навіть включити Bluetooth, хоча і застарілий, 2.1.
Hi-Fi звучання
По звуку Juke Box E витримує майже будь-яку критику. Це Hi-Fi, нехай і початкового рівня, але все ж Hi-Fi. Причому, з можливістю апгрейда. При бажанні, комплектну головку звукознімача Ortofon OM 5E — одну з кращих серед бюджетних, можна замінити на щось більш цікаве. Ну, і звичайно, багато в звуці залежить від вибору колонок.
З недоліків, крім застарілого Bluetooth, любителі оцифровувати старі платівки, відзначать відсутність такої можливості. Не вийде прослухати на плеєрі і платівки, записані на швидкості 78 об.
В іншому, Project Juke Box E — відмінна Hi-Fi система «все в одному» за $460. Недешево, зате і не сердито.