Програвач вінілу Pro-Ject X1
Відео 20Фото 8 |
Pro-Ject X1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject X1
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Ject X1 gramofon Hi-Fi z wkładem Pro-Ject Pick-IT S2 MM czarny fortepi | 4 003 zł |
Pro-Ject X1 - piano black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Czarny | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 - walnut +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Orzech | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Biały | 4 400 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →