Gramofon Pro-Ject X1
Wideo 20Zdjęcia 8 |
Pro-Ject X1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject X1
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject X1 gramofon Hi-Fi z wkładem Pro-Ject Pick-IT S2 MM czarny fortepi | 4 003 zł |
Pro-Ject X1 - piano black +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Czarny | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 - walnut +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Orzech | 4 400 zł |
Pro-Ject X1 Ortofon Pick It S2 Kolor: Biały | 4 400 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →