Програвач вінілу Pro-Ject E1
Відео 1Фото 7 |
Pro-Ject E1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject E1
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Ject E1 Plug & Play odtwarzacz nagrań z elektronicznym przełącznikiem | 1 490 zł |
Pro-Ject Pro-Ject E1 OM5e Piano Black Black E1-OM5E-HGPBK | 1 419 zł |
Pro-Ject E1 Turntable czarny PROJECTE1B | 1 187 zł |
Pro-Ject E1 Black + OM5e Gramofon Plug & Play Hi-Fi o doskonałym stosunku | 1 167 zł |
Pro-Ject E1 (OM5e) Gramofon, Kolor: Biały | 1 449 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →