Gramofon Pro-Ject E1
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Pro-Ject E1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject E1
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject E1 Plug & Play odtwarzacz nagrań z elektronicznym przełącznikiem | 1 490 zł |
Pro-Ject E1 Turntable czarny PROJECTE1B | 1 183 zł |
Pro-Ject Pro-Ject E1 OM5e Piano Black Black E1-OM5E-HGPBK | 1 419 zł |
Pro-Ject E1 Black + OM5e Gramofon Plug & Play Hi-Fi o doskonałym stosunku | 1 167 zł |
Pro-Ject E1 (OM5e) Gramofon, Kolor: Biały | 1 449 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →