Програвач вінілу Pro-Ject VT-E BT
Фото 10 |
Pro-Ject VT-E BT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject VT-E BT
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Giradischi Project Vtr Bluetooth Black Trazione A Cinghia Testina Ortofon | 2 982 zł |
Pro-Ject VT E BT R OM5e WHITE - Gramofon Bia?y | 2 499 zł |
Gramofon PRO-JECT VT-E R BLACK | 2 289 zł |
Pro-Ject Pro-Ject VT-E BT Czerwony Red VT-E-R-BT-RED | 2 619 zł |
Pro-Ject VT-E BT R Bluetooth Praworęczny pionowy Turntable czarny DISC | 2 505 zł |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Pro-Ject VT-E BT:
- Вертикальна установка, можливе кріплення на стіну
РекомендуємоПорівняти в таблиці →