Gramofon Pro-Ject T1 BT
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Pro-Ject T1 BT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject T1 BT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject T1 BT audiofiler gramofon nowej generacji z bezprzewodowym strumi | 2 409 zł |
Pro-Ject T1 BT - white matt +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów onli | 2 450 zł |
Pro-ject T1 BT Kolor: Biały | 2 490 zł |
Pro-Ject T1 BT - walnut +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 2 450 zł |
Pro-ject T1 BT Kolor: Brązowy | 2 490 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →