Gramofon Pro-Ject RPM 1 Carbon/2M Red
Pro-Ject RPM 1 Carbon/2M Red |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pro-Ject 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pro-Ject.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pro-Ject RPM 1 Carbon/2M Red
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pro-Ject RPM 1 CARBON 2M - czerwony +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub za | 2 700 zł |
Pro-Ject RPM 1 CARBON (2M RED) Kolor: Czerwony | 2 700 zł |
Pro-Ject RPM 1 CARBON (2M RED) Kolor: Czarny | 2 700 zł |
Pro-Ject RPM 1 CARBON (2M RED) Kolor: Biały | 2 700 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →