Gramofon THORENS TD 402 DD
Wideo 13Zdjęcia 12 |
THORENS TD 402 DD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog THORENS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele THORENS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup THORENS TD 402 DD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thorens TD 402 DD piano walnut | 2 799 zł |
Thorens Thorens TD 402 DD Czarny-Gloss Black THO-TD402BK | 4 139 zł |
Thorens TD 402 DD piano black | 2 551 zł |
Thorens TD 402 DD + Black Cube Statement | 4 299 zł |
Thorens Thorens TD 402 DD Walnut-Gloss Brown THO-402DD-WN | 3 819 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →