Програвач вінілу Pioneer PLX-500
Відео 20Фото 7 |
Pioneer PLX-500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pioneer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pioneer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pioneer PLX-500
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pioneer Dj Gramofon Biały 500 W PLX-500-W | 1 558 zł |
Gramofon PIONEER Dj PLX-500-K Czarny PLX500K | 1 819 zł |
Gramofon Pioneer PLX-500-W | 1 758 zł |
Pioneer Dj Pioneer Dj PLX-500 Biała Gramofon DJ White PLX-500-W | 1 839 zł |
Pioneer DJ PLX-500 Napęd bezpośredni Turntable PLX-500-K/LPWSYXE | 2 027 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості програвача вінілу Pioneer PLX-500:
- Стробоскопічний індикатор швидкості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →