Klocki Lego Triwizard Tournament The Black Lake 76420
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Lego Triwizard Tournament The Black Lake 76420 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Triwizard Tournament The Black Lake 76420
Wszystkie ceny 34 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Harry Potter Turniej Trójmagiczny: Jezioro Hogwartu 34Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby lub najlepszego przyjaciela, zestawy LEGO Harry Potter są właśnie tym, czego potrze... więcejbujesz. Oferują one nieskończone możliwości kreatywnej zabawy dla dzieci, które uwielbiają budować i bawić się klockami LEGO.Dzięki zestawowi LEGO Harry Potter Turniej Trójmagiczny: Jezioro Hogwartu dzieci mogą urządzić czarodziejski konkurs. Jest to doskonały pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera podwodną scenkę do zbudowania z ruinami łuku, dwiema jaskiniami i elastycznymi elementami LEGO, które tworzą efekt unoszących się dwóch minifigurek. Jest też model pomostu, z którego figurki mogą zanurkować. Można go umieścić na górze scenki.Kultowe postaciePowołaj do życia klasyczną scenę z Harry'ego Pottera i Czary Ognia za pomocą pięciu minifigurek LEGO, w tym Harry'ego Pottera z płetwami i Viktora Kruma z głową rekina, aby pomóc im uratować Hermionę Granger i Rona Weasleya. Fanów zainspiruje także minifigurka syreny, nowość na marzec 2023... Rozetka.plZłóż skargę | 145 zł |
LEGO Klocki LEGO Harry Potter Turniej Trójmagiczny: Jezioro Hogwartu (7642Rozpocznij drugie zadanie Turnieju Trójmagicznego™ nad Jeziorem Hogwartu! Hermiona Granger™ i Ron Weasley™ tkwią pod wodą, Ha... więcejrry Potter™ i Viktor Krum ze swoją transmutowaną głową rekina muszą się ścigać, by ich uratować. Znajdź skrzeloziele, aby pomóc Harry'emu oddychać pod wodą i daj mu płetwy. Zanurkuj, skacząc z pomostu, aby uratować Hermionę i Rona. Ale uważaj na syrenę i druzgotka! MediaMarkt.plZłóż skargę | 148 zł |
LEGO Harry Potter 76420 Turniej Trójmagiczny: Jezioro HogwartuKLOCKI HARRY POTTER 76420 TURNIEJ TRÓJMAGICZNY: JEZIORO HOGWARTU GXP-854039 Dzięki zestawowi... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 145 zł |
Klocki LEGO Harry Potter Turniej Trójmagiczny Jezioro Hogwartu 76420LEGO® Harry Potter™ Turniej Trójmagiczny: Jezioro Hogwartu Dzięki zestawowi LEGO® Harry Potter™ Turniej Trójmagiczny: Jezioro... więcejHogwartu (76420) dzieci mogą urządzić czarodziejski konkurs. Jest to doskonały pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera podwodną scenkę do zbudowania z ruinami łuku, dwiema jaskiniami i elastycznymi elementami LEGO, które tworzą efekt unoszących się dwóch minifigurek. Jest też model pomostu, z którego figurki mogą zanurkować. Można go umieścić na górze scenki. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY: Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 282 Wysokość pudełka (mm): 59 Waga opakowania (kg): 0,555 Liczba sztuk: 349 Zalecany wiek: 8+ Podwodna akcja w Jeziorze Hogwartu Dzięki temu ekscytującemu zestawowi fani Harry’ego Pottera™ z chęcią odtworzą drugie zadanie z Turnieju Trójmagicznego™ Maxelektro.plZłóż skargę | 173 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Harry Potter 76420 Turniej Trójmagiczny: JezioroKlocki LEGO® 76420 Turniej Trójmagiczny: Jezioro Hogwartu Dzięki zestawowi LEGO® Harry Potter™ Turniej Trójmagiczny: Jezioro... więcejHogwartu (76420) dzieci mogą urządzić czarodziejski konkurs. Jest to doskonały pomysł na prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zestaw zawiera podwodną scenkę do zbudowania z ruinami łuku, dwiema jaskiniami i elastycznymi elementami LEGO, które tworzą efekt unoszących się dwóch minifigurek. Jest też model pomostu, z którego figurki mogą zanurkować. Można go umieścić na górze scenki. Kultowe postacie Powołaj do życia klasyczną scenę z Harry'ego Pottera i Czary Ognia™ za pomocą pięciu minifigurek LEGO, w tym Harry'ego Pottera z płetwami i Viktora Kruma z głową rekina, aby pomóc im uratować Hermionę Granger™ i Rona Weasleya™. Fanów zainspiruje także minifigurka syreny, nowość na marzec 2023 r. oraz akcesoria, takie jak eliksir ze skrzeloziela. Budowanie z pomocą aplikacji Dzieci mogą cieszyć się intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy iśledzić postępy. Urządź magiczny konkurs – dzięki temu zestawowi konstrukcyjnemu LEGO® Harry Potter™ (76420) dzieci w wieku od ośmiu lat mogą odgrywać zadania Turnieju Trójmagicznego™ nad Jeziorem Hogwartu z filmu „Harry Potter i Czara Ognia” Pięć minifigurek LEGO® i dwie figurki LEGO – Harry Potter™ z płetwami, Viktor Krum z głową rekina, Hermiona Granger™, Ron Weasley™ i syrena, a także figurki druzgotka i kraba Scena pod powierzchnią Jeziora Hogwartu – zawiera ruiny łuku do zbudowania z dwoma elastycznymi elementami LEGO®, które tworzą efekt unoszących się Hermiony Granger™ i Rona Weasleya™, oraz dwie jaskinie z ukrytym skarbem Pomost do zbudowania i łódź wiosłowa – pomost jest wyposażony w funkcję nurkowania z minifigurką i obracający się zegar, a także akcesoria, takie jak czajnik i eliksir ze skrzeloziela Fajny pomysł na prezent – podaruj ten 349-elementowy model LEGO® jako niespodziankę, prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od ośmiu lat, które są miłośnikami Harry’ego Pottera™ i świata magii Buduj, baw się i kolekcjonuj – model pomostu ma 18 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości i można go umieścić na podwodnej scence Pomocne instrukcje – aplikacja LEGO® Builder poprowadzi Ciebie i Twoje dziecko przez budowanie dzięki narzędziom, które pozwalają przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy oraz śledzić postępy Część szerokiej serii – zestawy konstrukcyjne LEGO® Harry Potter™ pozwalają młodym czarodziejom, czarownicom i mugolom™ odgrywać kultowe sceny, wymyślać własne przygody lub po prostu kolekcjonować modele Wysoka jakość – elementy LEGO® spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych już od 1958 roku, dzięki czemu łatwo się łączą i dobrze trzymają Bezpieczeństwo przede wszystkim – klocki i elementy konstrukcyjne LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, dzięki czemu mamy pewność, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa Komputronik.plZłóż skargę | 155 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego Harry PotterPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części
od 549 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 2660 szt., bohaterów 1 szt.
od 250 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 896 szt., bohaterów 5 szt.
od 45 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 217 szt., bohaterów 4 szt.
od 67 zł
wiek 7+, unisex, fantasy, elementów 337 szt., ruchome części
od 198 zł
wiek 10+, unisex, fantasy, elementów 630 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 699 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1074 szt., bohaterów 8 szt.
od 300 zł
wiek 6+, unisex, fantasy, elementów 33 szt., bohaterów 4 szt.
od 240 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 990 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 555 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 1083 szt., bohaterów 9 szt., ruchome części
od 159 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 587 szt., bohaterów 5 szt.
od 345 zł
wiek 18+, unisex, fantasy, elementów 561 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 219 zł
wiek 9+, unisex, fantasy, elementów 599 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 295 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 851 szt., bohaterów 7 szt.
od 168 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 345 szt., bohaterów 3 szt.
od 95 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO® Rescue from the Merpeople 4762 vs Triwizard Tournament: The Black Lake 76420 Review
16 marca 20231 485 przegląd
Triwizard Tournament: The Black Lake (76420) REVIEW!! LEGO Harry Potter 2023
6 marca 20232 120 przegląd
A Perfect Remake: LEGO Harry Potter 76420 Triwizard Tournament: The Black Lake Review!
3 marca 2023993 przegląd
LEGO Harry Potter Review: 76420 Triwizard Tournament: The Black Lake (2023 Set) Best of the Wave!
17 lutego 20231 149 przegląd
The Best Budget Set Yet? | LEGO Harry Potter 2023 The Black Lake (76420) Review
22 lutego 202328 940 przegląd
LEGO Harry Potter 2023 Triwizard Tournament The Black Lake Review!
17 lutego 202338 078 przegląd
LEGO Harry Potter Triwizard Tournament: The Black Lake Review
22 lutego 202320 581 przegląd
LEGO Harry Potter: Black Lake Comparison! 4762 vs 76420
22 lutego 202383 471 przegląd
Early review: brand new LEGO Harry Potter 76420 Triwizard Tournament!
25 grudnia 20224 546 przegląd
Triwizard Tournament: The Black Lake #harrypotter #legoharrypotter
27 lutego 20234 334 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 151 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 364 szt., bohaterów 3 szt.
od 117 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 350 szt., bohaterów 5 szt.
od 168 zł
od 112 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 297 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 157 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 289 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 136 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 371 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 105 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 384 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 111 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 343 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 160 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 282 szt., bohaterów 5 szt.