Klocki Lego Gaming Tournament Truck 60388
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Lego Gaming Tournament Truck 60388 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Gaming Tournament Truck 60388
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO City Ciężarówka na turniej gier 344 elementy (60388)Ciężarówka na turniej gier przybyła do LEGO City na wielki mecz pomiędzy mistrzami cybersportu. Ta ciężarówka jest pełna ciek... więcejawego sprzętu i towarów dla entuzjastycznyc Rozetka.plZłóż skargę | 135 zł |
LEGO Klocki LEGO City - Ciężarówka na turniej gier (60388) WielokoloroweLego® City Ciężarówka na turniej gier (60388) jest pełna detali pobudzających wyobraźnię. Otwórz naczepę, by odkryć scenę z d... więcejwoma stanowiskami do grania oraz telebimem z funkcją „animacji”. Znajdziesz tam też trofeum dla zwycięzcy i fajne produkty dla fanów e-sportu w Lego City. Dodaj tylko prezentera i minifigurki graczy, i można zaczynać turniej! W komplecie interaktywne cyfrowe instrukcje budowania Zestaw 7+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację Lego Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Najlepsze zabawki dla dzieci Dzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym Lego City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do odgrywania ról. MediaMarkt.plZłóż skargę | 160 zł |
LEGO City 60388 Ciężarówka na turniej gierKlocki City 60388 Ciężarówka na turniej gier Klocki City 60388 Ciężarówka na turniej gier... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 135 zł |
Klocki LEGO City Ciężarówka na turniej gier 60388LEGO® City Ciężarówka na turniej gier LEGO® City Ciężarówka na turniej gier (60388) jest pełna detali pobudzających wyobraźni... więceję. Otwórz naczepę, by odkryć scenę z dwoma stanowiskami do grania oraz telebimem z funkcją „animacji”. Znajdziesz tam też trofeum dla zwycięzcy i fajne produkty dla fanów e-sportu w Lego City. Dodaj tylko prezentera i minifigurki graczy, i można zaczynać turniej! NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 344 Zalecany wiek: 7+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 70,5 Waga opakowania (kg): 0,775 Zestaw z turniejem e-sportowym Dzięki tej fajnej ciężarówce z mnóstwem elementów i funkcji umożliwiających twórczą zabawę dzieci mogą rozegrać turniej e-sportowy. Zestaw dla dzieci w wieku od siedmiu lat Dzieci z radością zbudują ten wciągający model, a potem rozegrają epickie turnieje e-sportowe. Wielka ciężarówka na turniej Otwórz naczepę, by odkryć scenę do e-sportu. Kropka w kropkę jak prawdziwa Wyposażenie to między innymi dwa zabawkowe stanowiska do gier. Fajna funkcja „animacji” Dzieci mogą wyświetlać to, co dzieje się w grach, na zabawkowym telebimie. Pasek postępu gry Zmieniaj stan paska postępu, by urozmaicić zabawę. Produkty dla fanów Wiele fajnych produktów dla fanów e-sportu w LEGO® City. Trofeum dla zwycięzcy Emocjonujące turnieje czekają! W komplecie interaktywne cyfrowe instrukcje budowania Zestaw 7+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Najlepsze zabawki dla dzieci Dzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym LEGO City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do odgrywania ról. Turniej gier – zestaw LEGO® City Ciężarówka na turniej gier (60388) jest pełen wyposażenia potrzebnego do organizacji wymyślonych zawodów e-sportowych Co jest w pudełku? – Wszystko, czego potrzebują dzieci do zbudowania ciężarówki na turniej gier ze sceną, dwoma stanowiskami do gier, telebimem, trofeum dla zwycięzcy, produktami i trzema minifigurkami Ciekawe funkcje – dzieci mogą wyświetlać to, co dzieje się w grach na zabawkowym telebimie i zmieniać stan paska postępu dla minifigurek graczy, co jeszcze bardziej urozmaici zabawę Prezent na każdą okazję – świetny prezent na urodziny, święta lub inną okazję dla dzieci w wieku od siedmiu lat Wymiary – Ciężarówka na turniej gier LEGO® City ma 13 cm wysokości, 33 cm długości i 6 cm szerokości Akcesoria dla minifigurek – Akcesoria obejmują trofeum dla zwycięzcy, mikrofon, telefon oraz elementy gamingowe, w tym wielkie pięści i miecz Cyfrowe instrukcje budowania – w aplikacji LEGO® Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i Maxelektro.plZłóż skargę | 164 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO City 60388 Ciężarówka na turniej gier DZI-ZKLO-LKlocki LEGO® 60388 Ciężarówka na turniej gier LEGO® City Ciężarówka na turniej gier (60388) jest pełna detali pobudzających w... więcejyobraźnię. Otwórz naczepę, by odkryć scenę z dwoma stanowiskami do grania oraz telebimem z funkcją „animacji”. Znajdziesz tam też trofeum dla zwycięzcy i fajne produkty dla fanów e-sportu w Lego City. Dodaj tylko prezentera i minifigurki graczy, i można zaczynać turniej! W komplecie interaktywne cyfrowe instrukcje budowania. Zestaw 7+ zawiera ilustrowane instrukcje i aplikację LEGO Builder – cyfrowe narzędzie do przybliżania i obracania modelu, które pomaga dzieciom zwizualizować gotowy model ze wszystkich perspektyw. Najlepsze zabawki dla dzieci. Dzieci widzą dokoła siebie mnóstwo fascynujących pojazdów i maszyn, a dzięki zestawom konstrukcyjnym LEGO City Superpojazdy pełnym realistycznych modeli i ciekawych postaci mogą poznać je z bliska oraz zainspirować się do odgrywania ról. Turniej gier – zestaw LEGO® City Ciężarówka na turniej gier (60388) jest pełen wyposażenia potrzebnego do organizacji wymyślonych zawodów e-sportowych Co jest w pudełku? – Wszystko, czego potrzebują dzieci do zbudowania ciężarówki na turniej gier ze sceną, dwoma stanowiskami do gier, telebimem, trofeum dla zwycięzcy, produktami i trzema minifigurkami Ciekawe funkcje – dzieci mogą wyświetlać to, co dzieje się w grach na zabawkowym telebimie i zmieniać stan paska postępu dla minifigurek graczy, co jeszcze bardziej urozmaici zabawę Prezent na każdą okazję – świetny prezent na urodziny, święta lub inną okazję dla dzieci w wieku od siedmiu lat Wymiary – Ciężarówka na turniej gier LEGO® City ma 13 cm wysokości, 33 cm długości i 6 cm szerokości Akcesoria dla minifigurek – Akcesoria obejmują trofeum dla zwycięzcy, mikrofon, telefon oraz elementy gamingowe, w tym wielkie pięści i miecz Cyfrowe instrukcje budowania – w aplikacji LEGO® Builder na smartfony i tablety dzieci mogą przybliżać i obracać powstający model, by obejrzeć go ze wszystkich stron Nauka poprzez zabawę – zestawy LEGO® City pomagają dzieciom nabrać pewności siebie i ważnych życiowych umiejętności podczas swobodnej zabawy Zabawki najwyższej jakości – wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością Bezpieczeństwo przede wszystkim – klocki i inne elementy zestawów LEGO® są zrzucane,podgrz Komputronik.plZłóż skargę | 160 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego CityPorównaj w tabeli →
od 425 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 1226 szt., bohaterów 6 szt., ruchome części, silnik
od 375 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 764 szt., bohaterów 6 szt., silnik, efekty świetlne
od 318 zł
wiek 7+, unisex, policja i bandyci, elementów 980 szt., bohaterów 7 szt.
od 600 zł
wiek 7+, unisex, kosmos, elementów 1010 szt., bohaterów 7 szt., ruchome części
od 85 zł
wiek 6+, unisex, transport lądowy, elementów 252 szt., bohaterów 2 szt.
od 75 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 261 szt., bohaterów 3 szt.
od 193 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 478 szt., bohaterów 3 szt.
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 706 szt., bohaterów 5 szt.
od 279 zł
wiek 6+, unisex, budynki, elementów 688 szt., modeli 2, bohaterów 6 szt.
od 61 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 194 szt., bohaterów 2 szt.
od 419 zł
wiek 6+, unisex, tory kolejowe, elementów 677 szt., bohaterów 4 szt., silnik
od 76 zł
wiek 4+, dla chłopców, budownictwo, elementów 126 szt., bohaterów 2 szt.
od 135 zł
wiek 6+, unisex, straż pożarna, elementów 540 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 59 zł
wiek 6+, unisex, kosmos, elementów 240 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 150 zł
wiek 6+, unisex, policja i bandyci, elementów 668 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 181 zł
wiek 7+, dla chłopców, policja i bandyci, elementów 674 szt., bohaterów 5 szt., ruchome części
od 43 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 144 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 659 zł
wiek 7+, unisex, tory kolejowe, elementów 1153 szt., bohaterów 6 szt., silnik
od 45 zł
wiek 5+, unisex, policja i bandyci, elementów 197 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
CIĘŻARÓWKA na TURNIEJ GIER (60388) / RECENZJA
31 stycznia 20239 159 przegląd
CIĘŻARÓWKA NA TURNIEJ GIER ️ LEGO CITY 60388 RECENZJA
18 stycznia 202314 412 przegląd
2023 LEGO Gaming Tournament Truck EARLY Review! LEGO City Set 60388
18 grudnia 202215 468 przegląd
LEGO Realtime Build LEGO City 60388 Gaming Tournament Truck
23 grudnia 20222 231 przegląd
LEGO Gaming Tournament Truck REVIEW
30 lipca 2023171 przegląd
LEGO City 60388 Gaming Tournament Truck - LEGO Speed Build Review
20 grudnia 2022120 684 przegląd
LEGO City MOC alternates of sets 60335 60371 60388 60389
2 czerwca 20231 578 przegląd
LEGO City 60388 Gaming Tournament Truck - Speed Build Review
2 lutego 20238 449 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 112 zł
wiek 7+, unisex, zwierzęta, elementów 397 szt., modeli 3, bohaterów 2 szt., ruchome części
od 100 zł
wiek 7+, unisex, budownictwo, elementów 340 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 119 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 372 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 155 zł
wiek 7+, unisex, rozrywka, elementów 304 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 125 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 296 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 115 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 305 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 163 zł
wiek 7+, unisex, służba ratownicza, elementów 376 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 109 zł
wiek 7+, unisex, science fiction, elementów 285 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 345 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 152 zł
wiek 7+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 355 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 110 zł
wiek 5+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 96 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 300 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części