Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA2100CWFX (110C0A3NL0)
Zdjęcia 4 |
Stosunkowo przystępne laserowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z automatycznym dwustronnym (dupleksowym) drukowaniem monochromatycznym/kolorowym i automatycznym skanowaniem. Dodatkowo może pełnić rolę skanera płaskiego z podajnikiem dokumentów (do 50 stron), pełnić funkcje kopiarki monochromatycznej/kolorowej z szybkim skalowaniem oraz faksu. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, nastawiony na zastosowanie w małych i średnich biurach.
Drukowanie w wysokiej rozdzielczości umożliwia tworzenie atrakcyjnych dokumentów dla kadry kierowniczej, kolorowych broszur prezentacyjnych, przyciągających wzrok grafik biznesowych i układów materiałów marketingowych. Dzięki wbudowanemu portowi Fast Ethernet LAN, urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA2100CWFX można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą sieci kablowej, a wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia odbieranie zadań drukowania z gadżetów (Android, iOS, Windows) i skanuj bezpośrednio do chmury. Obsługuje również drukowanie plików z dysku USB (jest przedni port USB) i skanowanie do niego. Do niewątpliwych zalet tego modelu należy również jego energooszczędność, imponująca żywotność bębna (100 000 stron) oraz możliwość zastosowania wkładów o dużej pojemności.
Kup Kyocera ECOSYS MA2100CWFX
Kyocera ECOSYS MA2100cwfx/Plus kolorowa drukarka wielofunkcyjna 870B6110C0 | 6 125 zł |
KYOCERA ECOSYS MA2100cwfx Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 110C0A3NL0 | 1 778 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kyocera ECOSYS MA2100CWFX - Multifunction Printer Colo | 1 641 zł |
Kyocera Ma2100cwfx Multifunction Printer Biały One Size / EU Plug 110C0A3N | 1 635 zł |
KYOCERA ECOSYS MA2100cwfx Laser A4 1200 x 1200 DPI 21 110C0A3NL0 | 1 649 zł |