Drukarka Kyocera ECOSYS PA2001W (1102YV3NL0)
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Kompaktowa i stosunkowo niedroga drukarka laserowa z rodziny ECOSYS popularnego producenta Kyocera. Model ten zapewnia możliwość bezprzewodowego połączenia poprzez Wi-Fi, co znacznie upraszcza interakcję ze sprzętem drukującym. Dzięki aplikacji KYOCERA Mobile Print możesz szybko i łatwo uzyskać dostęp do przechowywania plików w chmurze i wysyłać zadania drukowania bezpośrednio ze smartfona.
Takie urządzenie może być dobrym wyborem dla domowego biura lub małej grupy roboczej. Drukarkę laserową Kyocera ECOSYS PA2001W można wyposażyć w dobry zapas papieru. Taca wejściowa może bezpiecznie pomieścić 150 arkuszy, a pojemnik wyjściowy mieści 50 arkuszy. Urządzenie obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne, co pomaga oszczędzać papier biurowy. Jednocześnie urządzenie wykazuje przyzwoitą prędkość druku na poziomie 20 str./min. A jakość druku jest na dość wysokim poziomie - 1800x600 dpi. Drukarka jest dostarczana z fabrycznie zainstalowaną kasetą z tonerem. Fabryczny blok drukarski pozwoli na stworzenie około 1500 stron dokumentacji tekstowej. Bęben światłoczuły jest przeznaczony na 10 000 wydruków.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kyocera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kyocera.
Kup Kyocera ECOSYS PA2001W
Kyocera System ochrony klimatu PA2001w WLan monochromatyczna drukarka lase | 790 zł |
KYOCERA PA2001w 1800 x 600 DPI A4 Wi-Fi 1102YV3NL0 | 522 zł |
Drukarka laserowa mono Kyocera PA 2001w (1102YV3NL0) | 599 zł |
KYOCERA PA2001w 1800 x 600 DPI A4 Wi-Fi 1102YV3NL0 | 522 zł |
Kyocera PA2001w 1102YV3NL0 drukarka laserowa | 988 zł |