Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3645IDN (1102V33NL0)
Zdjęcia 17 |
To wysokowydajne urządzenie wielofunkcyjne firmy Kyocera reprezentuje zaawansowaną klasę urządzeń przeznaczonych do użytku profesjonalnego, w tym dużych grup roboczych. Model łączy funkcjonalność monochromatycznej drukarki laserowej z drukowaniem dwustronnym i innym popularnym sprzętem biurowym. Mowa o kopiarce i skanerze z automatycznym systemem podawania dokumentów na 75 arkuszy (z ruchem wstecznym do automatycznego skanowania po obu stronach), a także o faksie, który zapewnia odbiór i transmisję faksów.
Wielofunkcyjna drukarka Kyocera ECOSYS M3645IDN wyróżnia się szybką pracą: drukuje i kopiuje z prędkością 45 stron na minutę, a pierwszy wydruk zajmuje zaledwie 7 sekund. Model jest kompatybilny z kasetą z tonerem o dużej pojemności, której zasób sięga solidnych 14500 stron. Inne funkcjonalności to elastyczne skalowanie kopii, wsparcie kompresji plików po digitalizacji w celu przesyłania dużych ilości danych. Dodatkowe zalety urządzenia to duży dotykowy kolorowy wyświetlacz o przekątnej 7 cali, a także obecność portu LAN, czytnika kart i złącza USB do bezpośredniego drukowania z pendrive'ów i innych urządzeń pamięci masowej.
Kup Kyocera ECOSYS M3645IDN
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3645IDN (1102V33NL0) | 8 292 zł |
KYOCERA ECOSYS M3645idn Laser A4 1200 x 1200 DPI 45 1102V33NL0 | 8 501 zł |
PRINTER/COP/SCAN/FAX LASER A4/M3645IDN 1102V33NL0 KYOCERA | 8 200 zł |