Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS M3145IDN (1102V23NL0)
Zdjęcia 8 |
Biurowe wysokowydajne monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne laserowe A4. Może w pełni pełnić funkcje szybkiej, monochromatycznej drukarki full-duplex, dwustronnego skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów (do 75 szt.) Oraz wygodnej kopiarki z funkcją szybkiego powiększania. Obsługuje automatyczne drukowanie dwustronne i jest przeznaczony do obsługi imponujących miesięcznych nakładów.
Ustawiony jako wysokiej klasy produkt do użytku w małych / średnich grupach roboczych. Posiada wygodny system sterowania z 7-calowym dotykowym ekranem LCD. Charakteryzuje się imponującą wydajnością drukowania / kopiowania (do 45 str./min), imponującym bębnem światłoczułym (do 300 000 stron) i zastosowaniem pojemników z tonerem TK-3160 o dużej pojemności (do 14 500 stron). Drukarka wielofunkcyjna Kyocera ECOSYS M3145IDN jest wyposażona w szybki moduł skanera CIS do dokładnych wydruków monochromatycznych i kopii cyfrowych z fizyczną rozdzielczością do 600 dpi. Dzięki wbudowanemu dwurdzeniowemu procesorowi i adapterowi Ethernet LAN może działać jako samodzielne urządzenie sieciowe w infrastrukturze Ethernet. Obsługuje bezpośrednie drukowanie plików PDF, TIFF, JPEG, XPS z nośników USB.
Kup Kyocera ECOSYS M3145IDN
Kyocera System ochrony klimatu Ecosys M3145idn wielofunkcyjny system czarn | 6 232 zł |
KYOCERA ECOSYS M3145idn Laser A4 1200 x 1200 DPI 45 1102V23NL0 | 4 953 zł |
TA Triumph‐Adler P‐4531i MFP | 5 781 zł |