Drabina Krause 124616 95 cm
Krause 124616 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 124616 95 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
124616 KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca z rolkami 4 stopni | 1 824 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Stabilo 2,95 m z rolkami KSE-1246 | 1 572 zł |
Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo 1x4 z kołami - 2,95 m 124616 | 1 643 zł |
Modyfikacje Krause 124616
Ceny na Krause 124616 |
---|---|---|---|---|
Krause 124616 95 cm | od 1 572 zł | 3 oferty | ||
Krause 124623 120 cm | od 1 656 zł | 4 oferty | ||
Krause 124630 140 cm | od 1 804 zł | 2 oferty | ||
Krause 124647 165 cm | od 1 898 zł | 3 oferty | ||
Krause 124654 190 cm | od 2 016 zł | 3 oferty | ||
Krause 124661 235 cm | od 2 222 zł | 4 oferty | ||
Krause 124678 280 cm | od 2 851 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →