Drabina Krause 126030 65 cm
Zdjęcia 4 |
Krause 126030 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 126030 65 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRAUSE Monto Treppo podwójny składany stopek 2 x 3 stopnie 126030 | 768 zł |
Drabina KRAUSE Treppo 126030 (0.65) | 513 zł |
Schodki składane Treppo 2x3 stopnie KRAUSE 126030 | 540 zł |
Krause Treppo Drabina wolnostojąca dwustronna aluminiowa 3 stopniowa (1260 | 520 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości drabiny Krause 126030:
- Szerokość stopnia - 125 mm
- Sprawne górne stopnie tworzą platformę - 420x250 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →