Стрем'янка Krause 000729 100 см
Krause 000729 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 000729 100 см
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CORDA Drabina Alu 5 stopniowa CRAUZE | 280 zł |
000729 Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 5 stopni | 287 zł |
Krause Corda Drabina wolnostojąca jednostronna aluminiowa 5 stopniowa (000 | 266 zł |
Drabina wolnostojąca 5 stopni CORDA | 250 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Corda 3 m KSE-000729 | 329 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →