Стрем'янка Krause 126245 125 см
Фото 7 |
Krause 126245 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 126245 125 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
126245 KRAUSE SOLIDY drabinka wolnostojąca 6 stopnie | 401 zł |
Drabina wolnostojąca Krause Monto Solidy 3,25 m KSE-126245 | 329 zł |
MONTO Drabina wolnostojąca 6 stopni Solidy | 404 zł |
MONTO Drabina wolnostojąca 6 stopni Solidy | 825 zł |
KRAUSE SOLIDY drabina aluminiowa 6 stopni | 334 zł |
Додаткові функції і можливості драбини Krause 126245:
- Пластикова полиця для інструментів, крюк для відра
Модификації Krause 126245
Ціни на Krause 126245 |
---|---|---|---|---|
Krause 126214 65 см | від 199 zł | 7 пропозицій | ||
Krause 126221 85 см | від 238 zł | 7 пропозицій | ||
Krause 126238 105 см | від 305 zł | 4 пропозиції | ||
Krause 126245 125 см | від 329 zł | 5 пропозицій | ||
Krause 126252 150 см | від 434 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 126269 175 см | від 460 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →