Стрем'янка Krause 120441 185 см
Фото 5 |
Krause 120441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 120441 185 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
120441 KRAUSE DOPPLO drabinka dwustronna 2x8 | 711 zł |
Dwustronna drabina wolnostojąca Krause Dopplo 3,3 m KSE-120441 | 569 zł |
Drabina dwustronna KRAUSE Dopplo 2x8 - 3,30 m | 644 zł |
KRAUSE Dopplo drabina aluminiowa dwustronna 2x8 | 547 zł |
Модификації Krause 120441
Ціни на Krause 120441 |
---|---|---|---|---|
Krause 120397 45 см | від 216 zł | 18 пропозицій | ||
Krause 120403 65 см | від 283 zł | 14 пропозицій | ||
Krause 120410 85 см | від 324 zł | 12 пропозицій | ||
Krause 120359 110 см | від 418 zł | 5 пропозицій | ||
Krause 120434 160 см | від 459 zł | 8 пропозицій | ||
Krause 120441 185 см | від 547 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →