Стрем'янка Krause 126528 85 см
Фото 7 |
Krause 126528 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 126528 85 см
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Drabina KRAUSE Secury (1.6 m) | 314 zł |
Drabina KRAUSE Secury (1.6 m) | 315 zł |
126528 KRAUSE SECURY drabinka wolnostojąca 4 stopnie | 383 zł |
Drabina domowa Secury 4-stopniowa | 305 zł |
Drabina 4 stopniowa aluminiowa Krause Secury 126528 | 357 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Krause 126528
Ціни на Krause 126528 |
---|---|---|---|---|
Krause 126528 85 см | від 299 zł | 14 пропозицій | ||
Krause 126535 105 см | від 367 zł | 11 пропозицій | ||
Krause 126542 125 см | від 473 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →