Стрем'янка Krause 124616 95 см
Krause 124616 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 124616 95 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
124616 KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca z rolkami 4 stopni | 1 824 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Stabilo 2,95 m z rolkami KSE-1246 | 1 572 zł |
Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo 1x4 z kołami - 2,95 m 124616 | 1 643 zł |
Модификації Krause 124616
Ціни на Krause 124616 |
---|---|---|---|---|
Krause 124616 95 см | від 1 572 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124623 120 см | від 1 656 zł | 4 пропозиції | ||
Krause 124630 140 см | від 1 804 zł | 2 пропозиції | ||
Krause 124647 165 см | від 1 898 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124654 190 см | від 2 016 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124661 235 см | від 2 222 zł | 4 пропозиції | ||
Krause 124678 280 см | від 2 851 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →