Стрем'янка Krause 124661 235 см
Krause 124661 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 124661 235 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
124661 KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca z rolkami 10 stopn | 2 579 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Stabilo 4,35 m z rolkami KSE-1246 | 2 222 zł |
Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo 1x10 z kołami - 4,35 m 124661 | 2 222 zł |
KRAUSE STABILO drabina jezdna wolnostojąca 10 stopni 124661 | 2 222 zł |
Модификації Krause 124661
Ціни на Krause 124661 |
---|---|---|---|---|
Krause 124616 95 см | від 1 572 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124623 120 см | від 1 656 zł | 4 пропозиції | ||
Krause 124630 140 см | від 1 804 zł | 2 пропозиції | ||
Krause 124647 165 см | від 1 898 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124654 190 см | від 2 016 zł | 3 пропозиції | ||
Krause 124661 235 см | від 2 222 zł | 4 пропозиції | ||
Krause 124678 280 см | від 2 851 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →