Drabina Krause 126528 85 cm
Zdjęcia 7 |
Krause 126528 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 126528 85 cm
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drabina KRAUSE Secury (1.6 m) | 314 zł |
Drabina KRAUSE Secury (1.6 m) | 315 zł |
126528 KRAUSE SECURY drabinka wolnostojąca 4 stopnie | 383 zł |
Drabina domowa Secury 4-stopniowa | 305 zł |
Drabina 4 stopniowa aluminiowa Krause Secury 126528 | 357 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Krause 126528
Ceny na Krause 126528 |
---|---|---|---|---|
Krause 126528 85 cm | od 299 zł | 14 oferty | ||
Krause 126535 105 cm | od 367 zł | 11 oferty | ||
Krause 126542 125 cm | od 473 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →