Drabina Krause 124517 95 cm
Krause 124517 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 124517 95 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
124517 KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca 4 stopnie | 820 zł |
Drabina Stabilo 4-stopniowa | 701 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Stabilo 2,95 m KSE-124517 | 707 zł |
Drabina wolnostojąca KRAUSE Stabilo 1x4 - 2,95 m 124517 | 738 zł |
KRAUSE STABILO drabina ze stopniami wolnostojąca 4 stopni | 707 zł |
Modyfikacje Krause 124517
Ceny na Krause 124517 |
---|---|---|---|---|
Krause 124517 95 cm | od 701 zł | 5 oferty | ||
Krause 124524 120 cm | od 730 zł | 6 oferty | ||
Krause 124531 140 cm | od 944 zł | 6 oferty | ||
Krause 124548 165 cm | od 1 027 zł | 5 oferty | ||
Krause 124555 190 cm | od 1 104 zł | 6 oferty | ||
Krause 124562 235 cm | od 1 351 zł | 4 oferty | ||
Krause 124579 280 cm | od 1 772 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →