Drabina Krause 120397 45 cm
Zdjęcia 5 |
Krause 120397 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 120397 45 cm
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Drabina KRAUSE Dopplo 120397 (0.7 m) | 216 zł |
120397 KRAUSE DOPPLO drabinka dwustronna 2x3 | 249 zł |
Drabina dwustronna Krause Dopplo 120397 | 251 zł |
Drabina KRAUSE Dopplo 120397 (0.7 m) | 230 zł |
Krause Dopplo Drabina wolnostojąca dwustronna aluminiowa 3 stopniowa (1203 | 245 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Krause 120397
Ceny na Krause 120397 |
---|---|---|---|---|
Krause 120397 45 cm | od 216 zł | 18 oferty | ||
Krause 120403 65 cm | od 283 zł | 14 oferty | ||
Krause 120410 85 cm | od 324 zł | 12 oferty | ||
Krause 120359 110 cm | od 418 zł | 5 oferty | ||
Krause 120434 160 cm | od 459 zł | 8 oferty | ||
Krause 120441 185 cm | od 547 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →