Drabina Krause 000729 100 cm
Krause 000729 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 000729 100 cm
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CORDA Drabina Alu 5 stopniowa CRAUZE | 280 zł |
000729 Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 5 stopni | 287 zł |
Krause Corda Drabina wolnostojąca jednostronna aluminiowa 5 stopniowa (000 | 266 zł |
Drabina wolnostojąca 5 stopni CORDA | 250 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Corda 3 m KSE-000729 | 329 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →