Drabina Krause 000712 55 cm
Krause 000712 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 000712 55 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
000712 Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 3 stopnie | 212 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 3 stopnie KRAUSE | 182 zł |
Drabina wolnostojąca ze stopniami Krause Corda 2,55 m KSE-000712 | 259 zł |
Drabina KRAUSE Corda 712, 3 stopnie, 1,3 m | 226 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 3 stopnie KRAUSE | 182 zł |
Aluminiowa drabina domowa KRAUSE Corda 3 stopnie | 219 zł |
Drabina wolnostojąca CORDA alu 3 stopnie KRAUSE | 182 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →