Стрем'янка Casa Si Nizza 3 3 ступеней (CS10931)
Casa Si Nizza 3 2 ступеней 3 ступеней |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casa Si 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casa Si.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casa Si Nizza 3 3 ступеней
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CASA SI Drabina stalowa składana trzystopniowa Nizza 3 116m do 150 kg CS10 | 169 zł |
Drabina CASA SI Nizza 3 (1.165 m) | 180 zł |
Drabina CASA SI Nizza 3 (1.165 m) | 180 zł |
Модификації Casa Si Nizza 3
Ціни на Casa Si Nizza 3 |
---|---|---|---|---|
Casa Si Nizza 2 2 ступеней | від 130 zł | 4 пропозиції | ||
Casa Si Nizza 3 3 ступеней | від 169 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →