Rusztowanie montażowe Krause 121370 280 cm
Zdjęcia 6 |
Krause 121370 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krause 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krause.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krause 121370 280 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
121370 KRAUSE VARIO TOP rusztowanie drabinowe 2x6 szczebli | 1 407 zł |
Podest roboczy, drabina, rusztowanie KRAUSE MONTO VarioTop 2x6 - 3 m | 1 256 zł |
KRAUSE VarioTop profesjonalny podest drabina rusztowanie 2x6 (121370) | 1 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →